Roboty LEGO® Mindstorms - zbuduj i zaprogramuj je sam!

Klocki LEGO® Mindstorms to coś więcej niż zwykłe klocki. To technologiczna rewolucja. To połączenie możliwości, jakie dają klasyczne klocki LEGO® z olbrzymim potencjałem zdalnie działających systemów. Jeśli marzyłeś o tym, by mieć w domu prawdziwego robota, jeśli oczyma wyobraźni widziałeś siebie podczas konstruowania takiej maszyny, LEGO® Mindstorms to zestaw stworzony dla Ciebie! Teraz wszystkie Twoje marzenia o byciu profesjonalnym konstruktorem robotów mogą stać się prawdziwe. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą największych ekspertów i wizjonerów pracujących w LEGO®, którzy wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i stworzyli LEGO® Mindstorms EV3! Sprawdź, co to takiego, jak działa i jakie ma możliwości. 

Zbuduj robota i wyrusz z nim na misję specjalną.

Robot LEGO® Mindstorms – stwórz go sam!

Zestaw klocków LEGO® Mindtorms daje Ci możliwość zbudowania prawdziwego robota, a potem sterowania nim i kontrolowania jego ruchów. W zaciszu swojego mieszkania przy pomocy zestawu klocków LEGO® i załączonej instrukcji zbudujesz fenomenalną konstrukcję, która po zaprogramowaniu będzie mogła wykonać podstawowe czynności, takie jak chodzenie, rozmowa czy inne aktywności.

To jeszcze nie koniec wrażeń! Dzięki jednemu zestawowi, masz możliwość zbudowania jednego, z aż 5 rodzajów robotów. Możesz zdecydować się na poniższe modele:

  • R3PTAR (wysoki na 35 cm i długi na 81 cm),
  • SPIK3R (o wysokości ok. 41 cm, długości 38 cm i szerokości 40 cm – prawdziwy z niego gigant!),
  • EV3RSTORM (wysoki na 41 cm),
  • GRIPP3R (o wysokości 30 cm i długości 24 cm),
  • TRACK3R (nieduży, ale o ogromnych możliwościach).

W zestawie znajdują się takie elementy:

  • Centrum sterowania robotem – inteligentny klocek EV3 z procesorem ARM9, portem USB, czytnikiem kart Micro SD, 4 gniazdami silników i podświetlanymi przyciskami;
  • Pilot do sterowania robotem;
  • Czujniki ruchu, podczerwieni, dotykowy i kolorów;
  • Ponad 550 elementów LEGO® Technic;
  • Oprogramowanie na komputery PC i Mac;

Nie musisz martwić się o to, że nie będziesz wiedzieć, co masz robić z robotem – jak go zbudować, jak nim sterować i jak z niego korzystać. W pudełku, oprócz instrukcji, znajdziesz też gotowe misje do wypełnienia.

Budowanie robota LEGO® Mindstorms EV3 to nie tylko doskonała zabawa, ale też nauka. Nic dziwnego, że sprzęt ten wykorzystywany jest również na uczelniach wyższych w kraju i za granicą. LEGO® Mindstorms to coś więcej niż zabawka. To nowoczesne urządzenie wykorzystujące innowacyjne technologie, z którego z równym zapałem będą korzystać zarówno młodsi, jak i „nieco” starsi miłośnicy LEGO®.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl