Rycerze LEGO® Nexo Knights czekają w zestawach klocków

Czy masz w sobie wewnętrzną odwagę, by przyłączyć się do pięciu rycerzy walczących ze złymi potworami? Jeśli tak, już dziś zapisz się do Akademii LEGO® Nexo Knights! Codziennie zwiększaj swoją moc i zostań bohaterem – przecież marzy o tym właściwie każdy chłopiec. Czemu więc nie spróbować właśnie teraz? Zastanów się tylko, czy zasługujesz na miejsce w tak zacnej drużynie u boku Clay’a, Lance’a, Axla, Macy i Aarona. Zaopatrz się w figurkę któregoś bohatera lub w cały Wulkan Kryjówkę Jestro. Już dziś poczuj się jak prawdziwy rycerz LEGO® Nexo Knights.

Niesamowity świat Lego® Nexo Knights

Wydaje Ci się, że widziałeś już wszystko? Znudził Ci się banalny świat dzikiego zachodu, sztampowe wyprawy na obce planety i kopiowane jedna od drugiej historie fantasy? Musisz koniecznie poznać wyjątkowe uniwersum dzielnych rycerzy Nexo Knights! W nim nic nie jest takie, na jakie wygląda. To świat łączący dobrze znane motywy średniowieczne z szalonym i nieokiełznanym futuryzmem. Zestawy klocków LEGO® z tej serii łączą to, co najlepsze, w obu przypadkach. Mamy więc niezwyciężonych bohaterów o szlachetnych sercach i odwadze godnej Rycerzy Okrągłego Stołu, a także porywające wynalazki rodem z najśmielszych historii science fiction.

Jak potoczy się historia, którą opowiesz wraz z rycerzami LEGO® Nexo Knights? Twoje możliwości są nieograniczone! Zbuduj potężny Pojazd Axla i przekonaj się, jaka moc drzemie w hiper maszynie obsługiwanej przez niezwyciężonego herosa. Wraz z nim stań do walki z demonicznymi potworami. Poznaj wszystkie poczwary, które zagrażają bohaterom, takie jak przerażający Heligulec, atakujący z przestworzy. Skonstruuj Bojowy Poduszkowiec, aby stawić czoła nikczemnemu Cezarowi i Dennisowi Cyberbajterowi. Tylko od Ciebie zależy, jak potoczą się losy Knighton!

Dzielni rycerze znani na całym świecie

Bohaterowie LEGO® Nexo Knights to popularne postacie, kojarzone nie tylko z zestawami klocków, ale również z serialem, który powstał na ich podstawie. Clay, Aaron, Lance, Macy i Axl pojawili się aż w czterech sezonach animacji „Lego: Rycerze Nexo”. Duńsko-amerykańska seria była nadawana na antenie Cartoon Network w latach 2015 – 2017. Fabuła skupiała się na przygodach bohaterów, których głównym celem była ochrona królestwa Knighton przed błaznem Jestro oraz jego Księgą Potworów. Dzielni rycerze stawiali czoła niezliczonym poczwarom, wykorzystując do tego zadziwiające maszyny i kreatywne wynalazki. Bawiąc się zestawami klocków LEGO® Nexo Knights, możesz przeżywać te przygody wraz z herosami!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz liczne zestawy LEGO® Nexo Knights, dzięki czemu zbudujesz własne Knighton! Zapełnij świat niezwykłymi pojazdami i straszliwymi bestiami. Postaw wyzwanie rycerzom i pomóż im osiągnąć cel. Eksperymentuj z wynalazkami, które mogą przemienić się we wszystko, co tylko sobie wyobrazisz. Kolekcja LEGO® Nexo Knights pozwoli Ci opowiadać fascynujące historie, rozwijając Twoją kreatywność i otwierając bramy do nadzwyczajnych światów.

Zestawy LEGO® Nexo Knights w SalonKlocków.pl

Marzą Ci się oryginalne zabawki, które pozwalają unikać wytartych schematów? Musisz poznać kolekcję LEGO® Nexo Knights! To gwarancja niesamowitych przygód, dawki szalonego humoru i pomysłów, które wymykają się wszelkim konwenansom. Dołącz do drużyny dzielnych rycerzy i wspomóż ich w walce ze złem! W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże zestawy klocków, jak i pojedyncze figurki herosów, ich popleczników oraz wrogów, które pozwolą Ci uzupełnić Twoją kolekcję.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl