LEGO® Żółwie Ninja – dla każdego fana zielonych wojowników

Chociaż z natury są dość spokojnymi i powolnymi stworzeniami, tajny eksperyment zmienił je w prawdziwych wojowników stojących na straży porządku. Wojownicze Żółwie Ninja nieustraszenie stawiają czoło złoczyńcom i biorą udział w niebezpiecznych misjach. Jeśli tak jak one chcesz stać się prawdziwym bohaterem, koniecznie wybierz ulubiony zestaw klocków LEGO® – Żółwie Ninja staną się Twoimi przyjaciółmi i wspólnie będziecie mogli stać na straży sprawiedliwości.

Klocki LEGO® Żółwie Ninja – stań się jednym z Turtlesów!

Wojownicze Żółwie Ninja to stworzenia, które żyją w podziemiach, uwielbiają pizzę, nie stronią od żartów, a do tego są niezwykle odważne. Jeśli chcesz stać się jednym z nich, wybierz swój wymarzony zestaw klocków Ninja Turtles i stwórz wyjątkowy świat LEGO® w swoim pokoju. Jakie zestawy czekają na Ciebie w naszym sklepie? Są to m.in.:

  • LEGO® Śnieżna Ucieczka Wielką Ciężarówką – razem z żółwiami weźmiesz udział w misji ratunkowej April O'Neil. Aby ją uratować, stań się jednym z żółwi, usiądź za sterem LEGO® ciężarówki i wyrusz w pościg (wiek 7-14 lat).
  • LEGO® Inwazja na Kryjówkę Żółwi – Wojownicze Żółwie Ninja znów wpadają w poważne tarapaty i tylko Ty możesz ocalić ich LEGO® kryjówkę. Ten zestaw klocków LEGO® Ninja Turtles zawiera 6 minifigurek (w tym żółwie, Splinter, Shredder), mnóstwo akcesoriów i dodatków oraz prawie 900 innych elementów (wiek 7-14 lat).
  • LEGO® Pościg Łodzią Podwodną – wyrusz razem z Donatello i Raphaelem na misję LEGO® łodzią podwodną. Zestaw zawiera prawie 700 elementów, w tym 4 mini figurki z bronią i dodatkami (7-14 lat).

Ninja Turtles – wybierz swojego ulubionego bohatera

Znasz dobrze wszystkie Ninja Turtles? A może chcesz sobie przypomnieć, kto jest kim? Wybierz swojego ulubionego bohatera i stań z nim ramię w ramię!

  • LEGO® Leonardo – ten honorowy przedstawiciel żółwi to przywódca całej grupy. Stosuje się do kodeksu Bushido w każdej sytuacji, a jego bronią są katany. Ma niebieską opaskę.
  • LEGO® Donatello – jest wynalazcą, mechanikiem i umysłem ścisłym. Kieruje się inteligencją i nie podejmuje raptownych decyzji. Jego bronią jest kin bo. Nosi fioletową bandanę.
  • LEGO® Michelangelo – wesołek, obdarzony poczuciem humoru, nie stroni od żartów, Jego bronią są dwa nunchaku. Nosi pomarańczową opaskę.
  • LEGO® Raphael – jest waleczny, odważny, impulsywny i porywczy. Mimo iż zazwyczaj nie zgadza się z resztą, jest lojalnym przyjacielem. Jego broń to dwa sai. Ma bandanę koloru czerwonego.

Jednak Ninja Turtles to nie tylko żółwie. Nie możemy zapomnieć o ich mistrzu – mądrym, honorowym szczurze, czyli Splinterze, a także wiernych przyjaciołach, jakimi są April O'Neil i Casey Jones.

A Ty którym bohaterem jesteś?

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl