LEGO® Żółwie Ninja – dla każdego fana zielonych wojowników

Chociaż z natury są dość spokojnymi i powolnymi stworzeniami, tajny eksperyment zmienił je w prawdziwych wojowników stojących na straży porządku. Wojownicze Żółwie Ninja nieustraszenie stawiają czoło złoczyńcom i biorą udział w niebezpiecznych misjach. Jeśli tak jak one chcesz stać się prawdziwym bohaterem, koniecznie wybierz ulubiony zestaw klocków LEGO® – Żółwie Ninja staną się Twoimi przyjaciółmi i wspólnie będziecie mogli stać na straży sprawiedliwości.

Klocki LEGO® Żółwie Ninja – stań się jednym z Turtlesów!

Wojownicze Żółwie Ninja to stworzenia, które żyją w podziemiach, uwielbiają pizzę, nie stronią od żartów, a do tego są niezwykle odważne. Jeśli chcesz stać się jednym z nich, wybierz swój wymarzony zestaw klocków Ninja Turtles i stwórz wyjątkowy świat LEGO® w swoim pokoju. Jakie zestawy czekają na Ciebie w naszym sklepie? Są to m.in.:

  • LEGO® Śnieżna Ucieczka Wielką Ciężarówką – razem z żółwiami weźmiesz udział w misji ratunkowej April O'Neil. Aby ją uratować, stań się jednym z żółwi, usiądź za sterem LEGO® ciężarówki i wyrusz w pościg (wiek 7-14 lat).
  • LEGO® Inwazja na Kryjówkę Żółwi – Wojownicze Żółwie Ninja znów wpadają w poważne tarapaty i tylko Ty możesz ocalić ich LEGO® kryjówkę. Ten zestaw klocków LEGO® Ninja Turtles zawiera 6 minifigurek (w tym żółwie, Splinter, Shredder), mnóstwo akcesoriów i dodatków oraz prawie 900 innych elementów (wiek 7-14 lat).
  • LEGO® Pościg Łodzią Podwodną – wyrusz razem z Donatello i Raphaelem na misję LEGO® łodzią podwodną. Zestaw zawiera prawie 700 elementów, w tym 4 mini figurki z bronią i dodatkami (7-14 lat).

Ninja Turtles – wybierz swojego ulubionego bohatera

Znasz dobrze wszystkie Ninja Turtles? A może chcesz sobie przypomnieć, kto jest kim? Wybierz swojego ulubionego bohatera i stań z nim ramię w ramię!

  • LEGO® Leonardo – ten honorowy przedstawiciel żółwi to przywódca całej grupy. Stosuje się do kodeksu Bushido w każdej sytuacji, a jego bronią są katany. Ma niebieską opaskę.
  • LEGO® Donatello – jest wynalazcą, mechanikiem i umysłem ścisłym. Kieruje się inteligencją i nie podejmuje raptownych decyzji. Jego bronią jest kin bo. Nosi fioletową bandanę.
  • LEGO® Michelangelo – wesołek, obdarzony poczuciem humoru, nie stroni od żartów, Jego bronią są dwa nunchaku. Nosi pomarańczową opaskę.
  • LEGO® Raphael – jest waleczny, odważny, impulsywny i porywczy. Mimo iż zazwyczaj nie zgadza się z resztą, jest lojalnym przyjacielem. Jego broń to dwa sai. Ma bandanę koloru czerwonego.

Jednak Ninja Turtles to nie tylko żółwie. Nie możemy zapomnieć o ich mistrzu – mądrym, honorowym szczurze, czyli Splinterze, a także wiernych przyjaciołach, jakimi są April O'Neil i Casey Jones.

A Ty którym bohaterem jesteś?

 

LEGO 79116 TURTLES ŚNIEŻNA UCIECZKA WIELKĄ CIĘŻARÓWKĄ

LEGO 79116 TURTLES ŚNIEŻNA UCIECZKA WIELKĄ CIĘŻARÓWKĄ

LEGO 79116 TURTLES ŚNIEŻNA UCIECZKA WIELKĄ CIĘŻARÓWKĄ

LEGO 79116 TURTLES ŚNIEŻNA UCIECZKA WIELKĄ CIĘŻARÓWKĄ

Dostępność: brak towaru

Cena: 379,00 zł

LEGO 79121 TURTLES POŚCIG ŁODZIĄ PODWODNĄ

LEGO 79121 TURTLES POŚCIG ŁODZIĄ PODWODNĄ

LEGO 79121 TURTLES POŚCIG ŁODZIĄ PODWODNĄ

LEGO 79121 TURTLES POŚCIG ŁODZIĄ PODWODNĄ

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 329,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl