LEGO® Ultra Agents – dołącz do grupy tajnych agentów i chroń miasto

Czy masz czasem ochotę wejść w skórę prawdziwego tajnego agenta? Poczuć dreszczyk emocji, tropić złoczyńców, rozwiązywać zagadki, a przede wszystkim chronić miasto i jego mieszkańców? Jeśli tak, klocki LEGO® Ultra Agents z całą pewnością przypadną Ci do gustu!

Co czeka na Ciebie w zestawach LEGO® Ultra Agents? Między innymi: Pojazd Gąsienicowy, w którym Tremor superzłoczyńca demoluje całe miasto i tylko agent Jack Furry jest w stanie go powstrzymać, Sekretne Laboratorium złej Toxikity, Tajna Patrolówka, w której agent Jack Furry i ultraagent Trey Swift mogą powstrzymać przed niebezpiecznym planem Toxikity, a nawet zestaw Ultrakopter Kontra Antimatter.

Czujesz już dreszcz na swojej skórze? Nic, tylko przyłączyć się do wspólnej zabawy i pilnowania porządku w mieście!

Zestawy LEGO® Ultra Agents – klocki, akcesoria i wielka przygoda zamknięte w każdym opakowaniu

LEGO® Ultra Agents to seria klocków LEGO®, których bohaterami są tajni super agenci. Ich zadaniem jest obrona miasta o nazwie Astor przed bandziorami i innymi złoczyńcami. W zestawach LEGO® Ultra Agents znajdziesz klasyczne klocki z System w tradycyjnej oraz udoskonalonej wersji. Ale to nie wszystko! W pudełkach Ultra Agents czekają na Ciebie także elementy pochodzące z serii LEGO® Technic.

W każdym zestawie znajdziesz klocki LEGO®, instrukcję budowy, minifigurki, pojazd (lub kilka pojazdów!) oraz wiele elementów i akcesoriów potrzebnych do wykonania niebezpiecznych LEGO® misji. Niektóre opakowania skrywają także budynki czy elementy otoczenia.

Co znajdziesz w zestawach klocków LEGO® Ultra Agents?

W naszym sklepie czekają na Ciebie zestawy LEGO® pełne przygód i wyzwań. Są nimi np.:

- LEGO® Ultra Agents Ultrakopter Kontra AntiMatter – okazuje się, że zagrożenie miasta Astor nie było dotychczas większe! Wszystko za sprawą nikczemnego AntiMattera, którego celem jest... całkowite zniszczenie metropolii! Ten niegodziwiec chce, by otworzyły się portale, przez które do miasta dostanie się zło w najczystszej postaci. Nie pozwól na to! Musisz pomóc Ultra Agentom, by ocalić Astor.

W zestawie znajsziesz 4 minifigurki (Dowódcy Solomona Blaze'a, elitarnego agenta Maxa Burnsa, ultraagentki Caili Phoenix oraz oczywiście samego AntiMattera), a do tego laskę AntoMattera, broń, elitarną zbroję i nowoczesny hełm Maxa Burnsa.

- LEGO® Ultra Agents Wiertnica – miasto Astor pada ofiarą napaści wielu złoczyńców, które udaremniają Ultra Agenci, tacy jak Ty. Tym razem musisz pomóc swoim kompanom w walce z groźnym Drillexem, który jest prawą ręką AntiMattera. Jaka misja czeka na agentów tym razem? Wspólnie musicie zapobiec kradzieży cennego diamentu. Jeśli skarb dostanie się w ręce wroga, miasto może ulec zagładzie!

W zestawie znajdziesz m.in. 2 minifigurki (ultraagenta Curtisa Bolta oraz Drillexa), rakietowy plecak Curtisa, pancerz Drillexa, miotacz Curtisa i super groźne wiertła Drillexa.

Nie czekaj! Weź rakietowy plecak, uruchom pokłady odwagi i... do dzieła!

Jesteś już gotowy na to, by stać się superbohaterem i ocalić miasto? Wybierz ulubiony zestaw (lub zestawy) i zacznij niezapomnianą przygodę!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl