LEGO® Xtra

Jeśli jesteś kolekcjonerem klocków LEGO®, a co więcej - często tworzysz z nich różnorodne światy - to na pewno wiesz, jak nieprzyjemnym uczuciem jest brak kluczowych dla konstrukcji elementów. Czasem z pozoru nieistotny detal może zaważyć na całej zabawie i pozostawić niedosyt. Dlatego właśnie duński producent w 2018 roku wprowadził na rynek LEGO® Xtra, czyli mini zestawy zawierające rozmaite akcesoria. Zobacz, jakie pakiety czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym!

LEGO® Xtra - uzupełnij swoją kolekcję

LEGO® Xtra to plastikowe woreczki z kilkunastoma dobranymi tematycznie klockami. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz na przykład zestaw obejmujący akcesoria botaniczne, morskie lub miejskie. Zakup niepozornej paczki dodatkowych elementów może więc w znaczący sposób uzupełnić Twoją kolekcję LEGO®. Jeśli do tej pory brakowało Ci jakichś klocków, aby zaprojektować bezbłędną konstrukcję, teraz nic nie stoi Ci już na przeszkodzie!

Znasz paczki z minifigurkami LEGO®? Możesz taką kupić i nigdy nie wiesz, jaka postać kryje się w środku. Z jednej strony jest to więc emocjonująca loteria, a z drugiej - doskonały sposób na wzbogacenie kolekcji ludzików LEGO®. Z akcesoriami jest jeszcze łatwiej - decydując się na LEGO® Xtra, od razu wiesz, co znajdziesz w woreczku i w których zestawach będzie można danych elementów użyć.

LEGO® Xtra w salonklockow.pl

Jeżeli zbierasz klocki LEGO®, bez wątpienia przydadzą Ci się zestawy dodatkowych elementów. Zobacz, jakie paczki dostępne są w naszej ofercie!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl