LEGO® Master Builder Academy

Czy chcesz wznieść swoje umiejętności konstrukcyjne na wyższy poziom? Teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! LEGO® wychodzi z propozycją uczestnictwa w Master Builder Academy, która da Ci niezbędną wiedzę, aby stać się zawodowym budowniczym. Nie musisz jeździć na kosztowne kursy ani spędzać godzin przy filmach instruktażowych na YouTube. Wystarczy, że zdobędziesz wyjątkowe zestawy z serii LEGO® Master Builder Academy. Poznaj ich specyfikę i sprawdź, które z nich czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym!

LEGO® Master Builder Adacemy - naucz się nowych technik

Kolekcja LEGO® Master Builder Academy to zestawy, które mają pomóc fanom klocków nauczyć się nowych technik, wykorzystywanych przez zawodowych budowniczych duńskiej firmy. Każdy komplet zawiera instrukcję wyjaśniającą, jak używać danych metod, oraz klocki potrzebne do ich zastosowania. Opanowanie danego poziomu umiejętności nagradzane jest ekskluzywną minifigurką LEGO® Master Builder Academy. Swoim wyglądem (strojem, kolorem czy akcesoriami) reprezentuje ona opanowaną przez budowniczego technikę. Producent przyrównuje to do zdobywania pasów w różnych kolorach podczas nauki sztuk walki.

Nowo nabywane umiejętności mają pomóc adeptom tworzyć bardziej stabilne i stylowe konstrukcje. Na każdy poziom nauki danej metody składają się trzy poradniki oraz elementy, które można wykorzystać na różne sposoby. Klocki LEGO® Master Builder Academy zastąpiły magazyn BrickMaster, ukazujący się co miesiąc do 2011 roku.

Dołącz do LEGO® Master Builders

Jeśli wydaje Ci się, że z klocków LEGO® może budować każdy... nie mylisz się. Faktycznie, jest to przecież zabawka przeznaczona dla dzieci. Niemniej, wszystko - także zabawę klockami - można podnieść do rangi sztuki. I właśnie temu służą zestawy LEGO® Master Builder Academy. Pozwolą Ci one nabyć umiejętności, których próżno szukać u amatorów. Posługują się nimi zawodowi konstruktorzy pracujący w LEGO® na co dzień. Ich zadaniem jest między innymi projektowanie i budowa wielkoskalowych modeli z klocków. Jeśli brzmi to dla Ciebie jak stanowisko marzeń, zacznij ćwiczyć już dziś!

Klocki LEGO® Master Builder Academy to gwarancja opanowania podstaw, których nie może zabraknąć u żadnego profesjonalnego budowniczego. Zestawy podzielone są na kilka poziomów - najłatwiejsze do opanowania techniki oznaczone zostały kolorem zielonym, trudniejsze żółtym itd. Możesz więc z łatwością rozpocząć swoją edukację, by w przyszłości starać się o pracę w LEGO®.

Jak zostać etatowym budowniczym w LEGO®? Musisz się wyróżniać - w końcu to praca marzeń, upragniona przez wielu. Przyjmowani są tylko ci najbardziej kreatywni i bezbłędnie znający zaawansowane techniki konstrukcyjne. Przyda się też dyplom ukończenia jakiegoś technicznego kierunku, a także umiejętność modelowania 3D. Wszystko przed Tobą! Naukę możesz zacząć od klocków LEGO® Master Builder Academy.

LEGO® Master Builder Academy w salonklockow.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz atrakcyjne zestawy LEGO® Master Builder Academy, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności konstrukcyjne. Wybierz model odpowiadający Twojemu poziomowi i zacznij edukację już dziś!

LEGO 20215 MASTER BUILDER ACADEMY INVENTION DESIGNER

LEGO 20215 MASTER BUILDER ACADEMY INVENTION DESIGNER

LEGO 20215 MASTER BUILDER ACADEMY INVENTION DESIGNER

LEGO 20215 MASTER BUILDER ACADEMY INVENTION DESIGNER

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 465,00 zł 555,00 zł
szt.
  • promocja

LEGO 20217 MASTER BUILDER ACADEMY ACTION DESIGNER

LEGO 20217 MASTER BUILDER ACADEMY ACTION DESIGNER

LEGO 20217 MASTER BUILDER ACADEMY ACTION DESIGNER

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 465,00 zł 555,00 zł
szt.
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl