LEGO® nowości

Każdy fan klocków LEGO® powinien trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o pojawiające się na rynku nowości. Duńska marka nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje nowymi pomysłami, więc warto na bieżąco sprawdzać, co trafia na sklepowe półki. Rozmach i wizjonerstwo producenta widać nie tylko po liczbie nowych kolekcji debiutujących każdego roku, ale także po innowacyjnych koncepcjach, które wprowadza on do swoich zabawek. Zobacz, jak zmienia się LEGO® i jakie nowości znalazły się w naszym sklepie internetowym!

LEGO® - nowości ze świata popkultury

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić, jak szybko rozwija się LEGO®, powinien zweryfikować, ile z popkulturowych hitów danego roku doczekało się licencjonowanych zestawów klocków. Kiedyś na takie adaptacje jak Star Wars czy Harry Potter dzieciaki czekały całe lata. Dziś kolekcje poświęcone kinowym widowiskom pojawiają się w sklepach właściwie w dniu premiery filmu. Dochodzi nawet do takich paradoksów jak debiut serii LEGO® Trolls World Tour jeszcze przed wprowadzeniem animacji do kin. Doskonale widać więc, że producent zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się w przemyśle rozrywkowym, i na bieżąco dostarcza na rynek najmodniejsze zabawki.

Tych nowości nie może zabraknąć oczywiście w naszym sklepie internetowym. Dbamy o to, by wszelkie debiutujące kolekcje producenta natychmiast trafiały do oferty salonklockow.pl. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz tu wszystko, o czym marzą dzieciaki (oraz dorośli) na całym świecie.

Nowości LEGO® projektowane przez użytkowników

W kategorii nowości LEGO® znajdziesz między innymi zestawy z kolekcji Ideas. To seria, która żyje własnym życiem, ponieważ komplety te powstają całkowicie oddolnie. Na rynku wciąż pojawiają się więc projekty samych użytkowników. Każdy, kto stworzy własną konstrukcję, wykorzystując swoje klocki LEGO® bądź używając wirtualnej wizualizacji, ma szansę zostać autorem oficjalnego zestawu.

Do sklepów trafiają wyłącznie najciekawsze propozycje użytkowników. W serwisie LEGO® Ideas poddawane są one ogólnodostępnemu głosowaniu i mają określony czas na osiągnięcie wymaganych pułapów poparcia. Jeśli ostatecznie projekt uzbiera 10 tysięcy głosów w 2 lata - zostanie zweryfikowany przez recenzentów LEGO® i pojawi się w asortymencie marki, a więc także w naszym sklepie internetowym. Kreatywnych projektów z serii LEGO® Ideas możesz wypatrywać właśnie w kategorii poświęconej nowościom!

Ewolucja klocków LEGO® w czasie

Możesz się także spodziewać, że w kategorii nowości znajdziesz innowacyjne propozycje LEGO®, które zupełnie odmieniają oblicze tradycyjnych klocków. Wystarczy wspomnieć ostatnie hity duńskiej marki, zacierające granicę pomiędzy tym, co realne, a tym, co wirtualne. Mowa o takich seriach jak LEGO® Hidden Side i LEGO® Super Mario.

Obie kolekcje wykorzystują dobrodziejstwa technologii, aby urozmaicić rozrywkę, jaką jest zabawa klockami. Użytkownicy mogą więc nie tylko wznosić atrakcyjne konstrukcje, ale też rywalizować w przestrzeni cyfrowej. LEGO® Hidden Side opiera się na koncepcji rozszerzonej rzeczywistości (AR), dzięki czemu dzieciaki mogą za pomocą smartfonów łapać duchy, które nawiedzają ich budowle z klocków. LEGO® Super Mario z kolei pozwala na skonstruowanie planszy gry, którą następnie przechodzi się, używając interaktywnej, elektronicznej figurki Mario.

Jak więc widzisz, z każdą kolekcją LEGO® robi krok naprzód, aby coraz lepiej odpowiadać na potrzeby dzisiejszych konsumentów. A ci, jak wiadomo, są bardzo wymagający. Możesz więc spodziewać się, że wszystkie pomysłowe nowinki, jakie zostaną opracowane przez duńskiego producenta, niezwłocznie pojawi się właśnie w tej kategorii naszego sklepu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl