LEGO® Ninjago - Wojownicy Ninja z klocków LEGO walczą o sprawiedliwość

Czy współcześnie na świecie żyją jeszcze prawdziwi wojownicy ninja? A może jest to jedynie bajka lub legenda? Zestawy LEGO®  Ninjago udowadniają, że prawdziwi super bohaterowie, którzy bronią nas przez złymi szkieletami, wężonami, kamiennymi wojownikami i nindroidami wciąż są wśród nas! Dołącz do grona fanów Kai, Zane, Cole i Jay, którzy zrobią wszystko, by uratować świat. W zestawach klocków LEGO® znajdziesz ich niesamowite przygody i pojazdy takie jak Pojazd Łańcuchowy Ścigacz X-1, Motocykl czy latającą kapsułę, które sprawiają, że ich moc jest jeszcze większa. Odkrywaj z nimi niesamowite przygody i baw się do upadłego.

LEGO® Ninjago – klockowy fenomen

W przeciwieństwie do takich zestawów, jak LEGO® Star Wars czy LEGO® Marvel Super Heroes, LEGO® Ninjago to linia autorskich zestawów LEGO®. Wojownicy ninja z klocków LEGO® pojawili się na sklepowych półkach w 2011 roku i szybko stali się bestsellerem. Szczegółowo zaprojektowany świat, a także ciekawa historia bohaterów, którzy grali w nim pierwsze skrzypce, to cechy, które zadecydowały o sukcesie nowej linii klocków. Zestawy LEGO® Ninjago łączą tradycyjną kulturę Japonii (legendy o ninja) ze współczesnymi trendami, a wszystko jest uzupełnione przez szczyptę magii i zew przygody. Głównymi bohaterami nowych zestawów LEGO® Ninjago jest grupa nastolatków, którzy posiadają moce odpowiadające czterem żywiołom. Dzięki nim – i treningowi ninja pod okiem starego mistrza Wu – mierzą się z wieloma magicznymi zagrożeniami.

LEGO® Ninjago – film kinowy

Sukces zestawów LEGO® Ninjago potwierdza fakt, że w 2017 roku powstał pełnometrażowy i wysokobudżetowy film kinowy „LEGO® Ninjgo: The Movie”. Historia „od zera do bohatera” utrzymana w humorystycznym tonie, pełna przygód i popkulturowych nawiązań, nie zdobyła może tego samego uznania co „LEGO® Przygoda” (2014) i „LEGO® Batman” (2017), ale potwierdziła potencjał świata wykreowanego w duńskiej firmie. „LEGO® Ninjago” zachwycało bogatym światem przedstawionym i przygodami nieporadnych bohaterów, których młody widz od razu mógł polubić, a starszy cenił za nieszablonowość, na tle tego typu produkcji - to już jeden ze znaków rozpoznawczych filmów LEGO® i w tym przypadku nie było inaczej.

LEGO® Ninjago – serial, gry, komiksy

Oprócz zestawów LEGO® Ninjago 2019, marka ta wciąż się rozrasta. Poza wspomnianym wyżej filmem kinowym, obecnie emitowany jest serial „LEGO® Ninjago: Mistrzowie spinjitzu”, istnieją również gra komputerowa, komiksy i książki, a także magazyn wydawany co miesiąc.  Podobnie jak same klocki – nowe zestawy „Lego Ninjago” pojawiają się regularnie jak w zegarku.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl