Kalendarz adwentowy LEGO®

Jak umilić sobie oczekiwanie na gwiazdkę? Kalendarzem adwentowym oczywiście! Dla każdego dziecka jest to z jednej strony element wzmagający ekscytację najbardziej magicznym okresem w roku, a z drugiej - pełna dramatyzmu próba sił. Kto nigdy w niej nie poległ, otwierając jedno, dwa lub dwadzieścia okienek do przodu, niech pierwszy rzuci choinkową bombką! A jeśli tak trudno wytrzymać przy tradycyjnych czekoladkach, pomyśl, jak muszą kusić kalendarze adwentowe LEGO®...

Oczekuj na święta z LEGO® - kalendarz adwentowy dla każdego dziecka

Miliony dzieci na całym świecie w wigilijną noc nie mogą spać lub z niecierpliwością wypatrują na niebie pierwszej gwiazdki i nerwowymi spojrzeniami obrzucają choinkę. Wyczekują świątecznych prezentów, wśród których tak często trafiają się zestawy klocków LEGO®. Dlaczego więc nie urozmaicić sobie tygodni oczekiwania na Boże Narodzenie poprzez otwieranie minipodarunków każdego dnia grudnia?

Taką możliwość zapewnia kalendarz adwentowy LEGO®. To wyjątkowy zestaw klocków, w którym codziennie można otworzyć jedno okienko. Dzieci nie znajdą w nim jednak czekoladek, tylko minifigurki i drobne konstrukcje ze swoich ulubionych kolekcji LEGO®. Wśród dostępnych produktów znalazły się między innymi kalendarze adwentowe z serii LEGO® Friends, LEGO® Harry Potter czy LEGO® Star Wars. Dzięki takiej różnorodności każda pociecha - bez względu na płeć czy wiek - z równą ekscytacją będzie wyczekiwała kolejnego dnia przybliżającego ją do świąt.

Kalendarz LEGO® - wzbogać swoją kolekcję klocków

Ogromnym plusem kalendarzy adwentowych LEGO® jest to, że pozwalają na uzupełnienie kolekcji ludzików, pojazdów i rozmaitych gadżetów z różnych serii klocków. Dzieci nie mają pojęcia, na co natrafią, więc każdy dzień grudnia okazuje się nie lada niespodzianką. Po otwarciu wszystkich okienek można włączyć zdobyte elementy do swojej wielkiej kolekcji LEGO® lub wykorzystać możliwości, jakie oferuje dany zestaw. Kalendarze wyposażone są bowiem drukowane plansze, które pozwalają na samodzielną zabawę figurkami.

Zobacz, jakie kalendarze adwentowe przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu, i wybierz zestaw z ulubionymi bohaterami!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl