Outlet

 

OUTLET LEGO® - SALONKLOCKÓW.PL

 

Outlet Salonklocków.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was produkty LEGO® w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ideą Outletu jest sprzedaż pełnowartościowych zestawów LEGO® w uszkodzonych opakowaniach w atrakcyjnych cenach.

W kategorii outlet Salonklocków.pl w sklepie stacjonarnym są dostępne zestawy, których opakowanie zewnętrzne (kartonik) uległo uszkodzeniu w transporcie. Wszystkie zestawy w tej kategorii są nieużywane, kompletne, nowe i fabrycznie zamknięte w foliowe torebki. Obniżki dotyczą zestawów z różnych kolekcji i kategorii. Wszystkie zestawy znajdujące się w outlecie objęte są zniżką ok. 15% od ceny półkowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 903 093 w celu poznania szczegółów oraz do odwiedzin w naszym sklepie w Poznaniu na terenie HistoryLandu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

To jednak nie koniec okazji, na które można trafić! Osoby, które szukają najniższych cen zapraszamy również do sekcji Promocje, gdzie również można znaleźć dziesiątki produktów w świetnych cenach. W ten sposób można zdobyć świetne zestawy i akcesoria z dużą zniżką!

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl