Outlet

 

OUTLET LEGO® - SALONKLOCKÓW.PL

 

Outlet Salonklocków.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was produkty LEGO® w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ideą Outletu jest sprzedaż pełnowartościowych zestawów LEGO® w uszkodzonych opakowaniach w atrakcyjnych cenach.

W kategorii outlet Salonklocków.pl w sklepie stacjonarnym są dostępne zestawy, których opakowanie zewnętrzne (kartonik) uległo uszkodzeniu w transporcie. Wszystkie zestawy w tej kategorii są nieużywane, kompletne, nowe i fabrycznie zamknięte w foliowe torebki. Obniżki dotyczą zestawów z różnych kolekcji i kategorii. Wszystkie zestawy znajdujące się w outlecie objęte są zniżką ok. 15% od ceny półkowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 903 093 w celu poznania szczegółów oraz do odwiedzin w naszym sklepie w Poznaniu przy ul. Szczepankowo 99.

To jednak nie koniec okazji, na które można trafić! Osoby, które szukają najniższych cen zapraszamy również do sekcji Promocje, gdzie również można znaleźć dziesiątki produktów w świetnych cenach. W ten sposób można zdobyć świetne zestawy i akcesoria z dużą zniżką!

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl