LEGO® Art

Choć LEGO® powszechnie kojarzy się z klockami dla dzieci, asortyment tej marki obejmuje również liczne zestawy przeznaczone dla dorosłego odbiorcy. Ich doskonały przykład stanowi seria LEGO® Art. Obejmuje małe dzieła sztuki, które nie tylko stanowią konstrukcyjne wyzwanie, ale mogą również posłużyć jako ozdoba salonu. Klocki LEGO® Art to ukłon w stronę popkultury i ludzi sztuki. Dowiedz się więcej o tych wyjątkowych zestawach i zobacz, które z nich czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym!

LEGO® Art - stwórz własny obraz z klocków

Klocki LEGO® Art pozwalają na ułożenie artystycznej mozaiki na plastikowym "płótnie". Zestawy składają się z maleńkich elementów o jednakowych wymiarach, różniących się jedynie kolorami. Sam proces tworzenia obrazu przypomina nieco układanie puzzli. Taka perspektywa skusi więc wielu dorosłych. Podstawki wsparte są kołeczkami znanymi z LEGO® Technic i wzbogacone o haczyk oraz stojak, które umożliwiają powieszenie gotowego dzieła sztuki na ścianie bądź ustawienie go na półce.

Jeśli marzy Ci się oryginalna dekoracja pokoju, musisz poznać tę wyjątkową kolekcję! Nie dość, że zamanifestujesz w ten sposób sympatię do wybranego artysty czy bohatera, to podkreślisz także swoją miłość do klocków LEGO®. Wśród pierwszych zestawów LEGO® Art znalazł się między innymi wizerunek Marilyn Monroe autorstwa Andy'ego Warhola, podobizny Sithów z "Gwiezdnych Wojen" oraz portery Beatlesów znane z tzw. Białej Płyty z 1968 roku.

LEGO® Art - nie tylko klocki

Ostatnimi czasy LEGO® bardzo stara się wychodzić poza standardowe ramy, wzbogacając świat tradycyjnych zabawek między innymi o nowe media i walory edukacyjne. Nie inaczej jest w przypadku klocków LEGO® Art, które zawierają nagrania ekspertów opowiadających o postaciach sportretowanych w zestawach. Dzięki temu układając obrazy, możesz poznać historie związane z poszczególnymi artystami i bohaterami. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o losach Marilyn Monroe, grupy The Beatles, studia Marvel bądź sagi "Star Wars", świetnie się przy tym bawiąc, sięgnij po LEGO® Art!

LEGO® Art - wiele możliwości

Marka LEGO® nie byłaby sobą, gdyby narzuciła odbiorcom jeden schemat, według którego ci muszą podążać. Dlatego produkty z serii Art pozostawiają konstruktorom pewną swobodę w tym względzie. Doskonałym tego przykładem są zestawy z wizerunkami Sithów czy członków grupy The Beatles. W pierwszym przypadku ze wszystkich elementów w komplecie możesz ułożyć albo podobiznę Dartha Vadera, albo Dartha Maula, albo Kylo Rena. Masz jednak także możliwość nabycia 3 zestawów i stworzenia z nich jednego gigantycznego portretu Vadera z mieczem świetlnym. Trochę inaczej działa komplet z Beatlesami - może posłużyć do ułożenia mozaiki z wizerunkami całej czwórki bądź tylko jednego portretu: Johna Lennona, Paula McCartneya, George'a Harrisona lub Ringo Starra.

LEGO® Art - dla koneserów sztuki i dobrej zabawy

Magia każdego produktu z serii LEGO® Art polega na tym, że gwarantuje on wielogodzinną rozrywkę, sporą dawkę wiedzy, a zarazem stanowi wyszukaną ozdobę do Twojego ulubionego wnętrza. To najlepszy dowód na to, że w przypadku klocków LEGO® wiek nie gra roli!

 

  • promocja
LEGO 31198 ART THE BEATLES LEGO 31198 ART THE BEATLES

LEGO 31198 ART THE BEATLES

Producent: LEGO
Cena: 460,00 zł 520,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
LEGO 31199 ART IRON MAN Z WYTWÓRNI MARVEL STUDIOS LEGO 31199 ART IRON MAN Z WYTWÓRNI MARVEL STUDIOS

LEGO 31199 ART IRON MAN Z WYTWÓRNI MARVEL STUDIOS

Producent: LEGO
Cena: 460,00 zł 520,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
LEGO 31200 ART GWIEZDNE WOJNY - SITH LEGO 31200 ART GWIEZDNE WOJNY - SITH

LEGO 31200 ART GWIEZDNE WOJNY - SITH

Producent: LEGO
Cena: 460,00 zł 520,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
LEGO 31201 ART HARRY POTTER™ HERBY HOGWARTU™ LEGO 31201 ART HARRY POTTER™ HERBY HOGWARTU™

LEGO 31201 ART HARRY POTTER™ HERBY HOGWARTU™

Producent: LEGO
Cena: 460,00 zł 515,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
LEGO 31202 ART DISNEY'S MICKEY MOUSE

LEGO 31202 ART DISNEY'S MICKEY MOUSE

Producent: LEGO
Cena: 460,00 zł 515,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl