LEGO® Trolls World Tour

Kto nie kocha kolorowych, rozśpiewanych Trolli? Bohaterowie animacji o tym tytule są uwielbiani przez dzieci na całym świecie. Cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród dziewczynek, którym do gustu przypadają wszechobecne róże i ociekająca wręcz słodkością estetyka. Teraz to wszystko dostępne jest już nie tylko w filmie, ale także w zestawach klocków LEGO® Trolls World Tour. Poznaj tę niesamowitą kolekcję!

LEGO® Trolls World Tour - klocki na podstawie animowanego hitu

Pierwsza część animacji "Trolle" trafiła do kin w 2016 roku. Podbiła serca dzieci i ich rodziców głównie dzięki uroczej warstwie wizualnej i świetnie dobranym piosenkom. Wtedy jednak skończyło się na filmie i gadżetach. Klocki LEGO® na podstawie tego motywu ujrzały światło dzienne dopiero w roku 2020, kiedy to premierę miała druga część widowiska - "Trolls World Tour". Co ciekawe, ze względu na globalną pandemię koronawirusa, animacja nie trafiła do kin, a jedynie na platformy streamingowe. W efekcie motyw Trolli jest jedyną licencją LEGO®, która nie bazuje na filmie kinowym!

Poppy i przyjaciele w zestawach LEGO®

W kolekcji LEGO® Trolls World Tour znajdziesz zachwycające kreatywnością projekty, obejmujące wesołe, barwne konstrukcje. Wraz z bohaterami bajki dzieciaki mogą urządzić przyjęcie na rafie albo zorganizować muzyczny koncert w Volcano Rock City. Każdy zestaw z tej serii cechuje się nietuzinkową estetyką i szalonym charakterem. To w końcu pozycja obowiązkowa dla fanów dobrej zabawy!

We wszystkich zestawach obowiązkowo znalazły się minifigurki uwielbianych Trolli. Do swoich kolekcji dzieciaki mogą dodać między innymi postaci Poppy, Brancha czy Coopera. Co ciekawe, figurki różnią się konstrukcją od klasycznych ludzików LEGO® - mają na przykład... odstające uszy!

LEGO® Trolle w salonklockow.pl

Każda dziewczynka (a pewnie i niejeden chłopiec) będzie zachwycona klockami z motywem Trolli. Zobacz, jakie produkty dostępne są w tej kategorii, i wybierz kolorowy zestaw LEGO® dla najbardziej imprezowych dzieciaków!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl