LEGO® Toy Story 4 – Chudy, Buzz Astral, Andy i inni bohaterowie w Twoim domu!

Twoje dziecko uwielbia animacje Disneya, a historia przyjaźni Chudego i Buzza Astrala chwyciła je za serce? Teraz może zamieszkać razem z jego ulubionymi postaciami i przeżywać z nimi fascynujące przygody dzięki zestawom klocków LEGO® Toy Story 4! Z LEGO® dzieci mogą odegrać ulubione sceny z kultowej produkcji Pixar i Disneya – przeżyją wakacje w kamperze, wezmą udział w pokazie kaskaderskim, przejadą się zwariowaną kolejką i zaszaleją razem z Chudym i Buzzem podczas karnawału. W opakowaniach klocków LEGO® znajduje się wiele elementów, które pozwolą dzieciom stworzyć kolorowy świat, a także liczne akcesoria i mini figurki Chudego, Buzza, Rexa, Hamma oraz innych bohaterów z pokoju Andy'ego.

Klocki LEGO® Toy Story 4 – zestawy

LEGO® wyszło naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przyjaciół Chudego i Buzza i stworzyło zestawy, które pozwolą zbudować fascynujący świat rodem z animacji Disneya. Co czeka na dzieci w naszym sklepie? Zestawy, takie jak:

  • LEGO® Chudy i Pan Sterowany – zestaw dla najmłodszych miłośników animacji (LEGO® 4+). Mini figurka Chudego, motocykl, 2 samochody, mały szyld pokazów kaskaderskich i akcesoria, takie jak zielone żołnierzyki, pilot zdalnego sterowania czy podstawka startowa. Jednym słowem wszystko to, o czym marzy mały fan Toy Story!
  • LEGO® Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw – to zestaw z kategorii LEGO® 4+, który zawiera 139 elementów, w tym aż 3 figurki (Bou, Buzza Astrala i Gabby Gabby), liczne akcesoria i oczywiście klocki niezbędne do zbudowania placu zabaw. Najlepsza zabawa murowana!
  • LEGO® Wakacje w kamperze – beztroski, wakacyjny zestaw dla przedszkolaków i małych dzieci. W zestawie znajduje się: ściana budynku, pojazd rekreacyjny ze zdejmowanych dachem i drabiną, łóżkiem i toaletą, a także minifigurki i akcesoria, takie jak aparat fotograficzny, deskorolka, rogalik, hot-dog czy jabłko.

Układanie LEGO® Toy Story 4 to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, zabawę i przeżywanie przygód ulubionych bohaterów z dużego ekranu!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl