Klocki LEGO® Ideas

Czy wiesz, że klocki LEGO® są dostępne na rynku od ponad 70 lat? Do sprzedaży trafiły w roku 1949 i od tamtej pory (po wielokrotnych udoskonaleniach), cieszą się niesłabnącą popularnością. Kolejne pokolenia wychowują się zarówno na kultowych, jak i zupełnie nowych zestawach, a dorośli mogą cieszyć się razem z najmłodszymi. Czy zastanawiałeś się kiedyś, w czym tkwi sukces duńskich klocków? Między innymi w tym, że twórcy LEGO® odpowiadają na zapotrzebowania swoich odbiorców i nadążają za trendami. Zaskakują też coraz ciekawszymi pomysłami, projektując zestawy nowoczesne i innowacyjne oraz takie, które odnoszą się do przeszłości. Dzięki temu każdy – dorosły czy dziecko, może wybrać zestaw dla siebie.

Klocki LEGO® Ideas są najlepszym przykładem tego, że twórcy LEGO® nadążają za potrzebami swoich odbiorców. Słyszałeś już o nich? Nie? Czym prędzej nadrabiaj zaległości! Kto wie – może niedługo Twój genialny pomysł stanie się inspiracją do stworzenia nowego zestawu klocków LEGO®!

LEGO® Ideas – na czym polega koncepcja?

Masz świetny pomysł na odlotowy zestaw LEGO®? Nikt na to jeszcze nie wpadł i nie możesz w to uwierzyć? Czujesz, że to będzie hit? LEGO® Ideas to coś, czego właśnie poszukujesz!

LEGO® Ideas to platforma, na której możesz podzielić się ze światem, pomysłem na nowe klocki LEGO®, a także głosować na inne, ciekawe pomysły. Aby Twój pomysł został zrealizowany, musi zdobyć on w głosowaniu ponad 10 000 głosów – wtedy będzie miał szansę trafić do sklepów. 

W naszym sklepie znajdziecie wiele zestawów, które powstały na bazie pomysłów fanów kultowych klocków LEGO®! Jakich? Oto kilka przykładów:

  • LEGO® Ideas Parowiec Willie – gratka dla każdego, kto pamięta kultową, czarnobiałą wersję Myszki Miki Disneya. Zestaw składa się tylko z czarnobiałych elementów, z których możesz zbudować kultowy parowiec S.S. Willie, a także z minifigurek przedstawiających Myszkę Miki i Myszkę Minnie oraz akcesoriów, takich jak nuty i gitara. Po zbudowaniu, zestaw wygląda jak żywcem wyjęty z klasycznej kreskówki.
  • LEGO® Ideas Central Perk – ukłon w stronę fanów serialu Przyjaciele (Friends). Zestaw zawiera kawiarnię Central Perk, w której tytułowi przyjaciele spędzali wspólnie czas, 7 minifigurek, akcesoria charakterystyczne dla każdego z bohaterów oraz elementy wyposażenia kawiarni.
  • LEGO® Ideas Wyskakująca Książka – to pierwsza rozkładana książka w historii LEGO®, która zawiera kultowe sceny ze słynnych baśni – Czerwonego Kapturka oraz Jasia i magicznej fasoli.

Wśród zestawów LEGO® Ideas znajdziesz także LEGO® Ideas Voltron, Flinstonowie oraz Domek Na Drzewie.

 

 

LEGO 21315 IDEAS WYSKAKUJĄCA KSIĄŻKA LEGO 21315 IDEAS WYSKAKUJĄCA KSIĄŻKA

LEGO 21315 IDEAS WYSKAKUJĄCA KSIĄŻKA

Producent: LEGO
Cena: 379,00 zł
szt.
podgląd
LEGO 21320 IDEAS SZKIELETY DINOZAURÓW LEGO 21320 IDEAS SZKIELETY DINOZAURÓW

LEGO 21320 IDEAS SZKIELETY DINOZAURÓW

Producent: LEGO
Cena: 255,00 zł
szt.
podgląd
LEGO 21322 IDEAS PIRACI Z ZATOKI BARAKUD LEGO 21322 IDEAS PIRACI Z ZATOKI BARAKUD

LEGO 21322 IDEAS PIRACI Z ZATOKI BARAKUD

Producent: LEGO
Cena: 820,00 zł
szt.
podgląd
LEGO 21323 IDEAS FORTEPIAN LEGO 21323 IDEAS FORTEPIAN

LEGO 21323 IDEAS FORTEPIAN

Producent: LEGO
Cena: 1 459,00 zł
szt.
podgląd
LEGO 92176 IDEAS NASA APOLLO SATURN V LEGO 92176 IDEAS NASA APOLLO SATURN V

LEGO 92176 IDEAS NASA APOLLO SATURN V

Producent: LEGO
Cena: 499,00 zł
szt.
podgląd
LEGO 92177 IDEAS STATEK W BUTELCE LEGO 92177 IDEAS STATEK W BUTELCE

LEGO 92177 IDEAS STATEK W BUTELCE

Producent: LEGO
Cena: 299,00 zł
szt.
podgląd
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl