LEGO® Super Mario

Czy jest jeszcze jakaś franczyza, która nie została zaadaptowana na potrzeby klocków LEGO®? Nawet jeśli tak, to pewnie już niedługo! 2020 rok przyniósł bowiem kolejne nowe zestawy - tym razem z hydraulikiem Mario zejdziemy do kanałów pełnych przerośniętych muchomorów, mięsożernych roślin i wrogo nastawionych żółwi. A jako że LEGO® coraz bardziej stara się łączyć tradycyjny świat klocków z wirtualną rzeczywistością, możesz mieć pewność, że kolekcja Super Mario zapewni każdemu dziecku godziny niezapomnianej rozrywki. Dowiedz się więcej o tej innowacyjnej serii i sprawdź, jakie komplety znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Zagraj w Super Mario w realnym świecie dzięki LEGO®!

Do tej pory przygody z Mario oznaczały godziny spędzone przed ekranem telewizora bądź komputera. I choć każdy wspomina je z przyjemnością, a nieraz i z rozrzewnieniem, trzeba przyznać, że nie była to najzdrowsza opcja spędzania wolnego czasu. Dziś najmłodsi mogą przeżywać te same emocje w dużo bardziej kreatywny sposób. Wszystko dzięki kolekcji LEGO® Super Mario, która pozwala dzieciom budować własne poziomy gry, a następnie stawiać im czoło.

Podstawę serii stanowi zestaw startowy - zawiera on pierwsze przeszkody pozwalające na budowę poziomu. Przede wszystkim jednak dzieci znajdą w nim figurkę LEGO® Mario. W niczym nie przypomina ona tradycyjnych ludzików LEGO®. To niewielkie, ale dość zaawansowane urządzenie, które łączy świat realny z wirtualnym. Dzięki niemu gracze mogą pokonywać kolejne etapy stworzonej przez siebie gry.

LEGO® przygody z Mario - poziom startowy i jego rozbudowa

Zabawa z figurką LEGO® Mario to rozrywka na pograniczu świata rzeczywistego i cyfrowego. Urządzenie posiada wbudowany czujnik kolorów oraz ekrany LCD, poprzez które reaguje na rozmaite elementy zestawów LEGO®. Jest ponadto wyposażone w głośniki odtwarzające znane z gier dźwięki i kultową muzykę.

Dzieci mogą stworzyć podstawowy poziom swojej własnej gry i rozszerzać ją o elementy kolejnych zestawów z serii. Co więcej, mają możliwość dowolnej konfiguracji etapów, dzięki czemu rozgrywka nigdy nie jest taka sama. Gotowy tor pokonują, wykorzystując figurkę Mario, która fizycznie przemieszcza się po przeszkodach, zbierając tym samym wirtualne monety. Bohater przemierza trasę od startowej rury po końcowy maszt (zupełnie jak w grach wideo), odbijając się od chmurek, bloków ze znakiem zapytania i innych klocków LEGO®. Nasz hydraulik ma również możliwość walki ze swoimi przeciwnikami - Goombą czy Bowserem Jr.

LEGO® Super Mario - coś więcej niż klocki

Każdy zestaw LEGO® Super Mario to możliwość stworzenia własnej gry w realnym świecie. Seria nie tylko stanowi konstrukcyjne wyzwanie i stymuluje wyobraźnię, ale przede wszystkim zapewnia dzieciakom godziny fantastycznej, interaktywnej zabawy. Klocki z tej kolekcji LEGO® zagwarantują najwyższej jakości rozrywkę zarówno pociechom bawiącym się w pojedynkę, jak i grającym ze znajomymi czy rodziną. Zobacz, jakie zestawy znalazły się w asortymencie naszego sklepu!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl