Klocki LEGO® Minecraft nie tylko dla graczy

Pomóż Steve’owi zdobyć cenne zasoby i pozbyć się wrogich Zombie i innych złych postaci. Przenieś świat wirtualnej gry do swojego pokoju i sprawdź, jak radzisz sobie w jaskini, na farmie, w kreatywnym warsztacie, kopalni, lochu czy śnieżnej. Może się bowiem okazać, że seria LEGO® Minecraft jest znacznie trudniejsza niż wirtualna rzeczywistość. Jeśli jednak grę znasz od podszewki, z całą pewnością świetnie poradzisz sobie z klockami LEGO® powstałymi na tej licencji. Zobacz, czym jeszcze mogą Cię zaskoczyć Pustynny Posterunek i Forteca Netheru. Odkrywaj to, co nieznane i baw się w najlepsze różnorodnymi zestawami LEGO® Minecraft. Przejrzyj ofertę Salonu Klocków i znajdź coś dla siebie.

Zestawy LEGO® Minecraft

Klocki LEGO® Minecraft trafiły do sprzedaży w 2012 roku, zaledwie rok po oficjalnej premierze gry. Miłośnicy wersji wirtualnej mogą przebierać w zestawach do woli – w wersji z klocków LEGO® Minecraft znajdą tu między innymi budowle („Kurnik”, „Czaszkowa arena”, „Igloo niedźwiedzia polarnego”) i miejsca („Jaskinia zombie”, „Portal do Netheru”) znane z wirtualnego świata, ale też pojazdy („Przygoda na statku pirackim”) i powiększone figurki BigFig („Steve z papugą”, „Alex z kurczakiem”, „Szkielet z kostką magmy”). Zestawy LEGO® Minecraft do mnóstwo wspaniałej zabawy dla wszystkich miłośników jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie!

Kreatywne wykorzystanie klocków LEGO® Minecraft

Klocki LEGO® Minecraft pozwalają, identycznie jak ich wirtualny odpowiednik, na kreatywne wykorzystanie zawartych w zestawach elementów. Dzieci i dorośli mogą podążać za instrukcją i budować miejsca, budowle, pojazdy i bohaterów z gry, tak jak to zaplanował producent lub wręcz przeciwnie, spróbować zbudować coś na własną rękę. Dla wszystkich miłośników myślenia niestandardowego i przeciwników podążania za instrukcją, przygotowano specjalny zestaw „LEGO® Minecraft – kreatywny warsztat”, pozwalający na budowę dowolnego kształtu z dostępnych w pudełku klocków.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl