LEGO® Władca Pierścieni - co znajdziesz w zestawie?

Klocki LEGO® The Lord of the Rings – powstanie serii

Oficjalna nazwa serii to LEGO® The Lord of The Rings, choć potocznie nazywa się ją po prostu LEGO® Władca Pierścieni. Seria ta powstała na podstawie trylogii filmowej Władca Pierścieni, wyreżyserowanej przez Petera Jacksona. Oczywiście nie sposób nie wspomnieć, iż filmy te są adaptacją powieści autorstwa J.R.R. Tolkiena, który z niezwykłą fantazją i ogromną pieczołowitością stworzył ten fantastyczny świat.

Siostrzaną serią LEGO® The Lord of The Rings jest seria LEGO® Hobbit, która opowiada o wydarzeniach, jakie miały miejsce, zanim Frodo Baggins i reszta drużyny wyruszyli z niebezpieczną misją.

Seria LEGO® Lord of The Rings miała swoją premierę w Polsce 23 listopada 2012 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – ani książki, ani filmy, ani same klocki po prostu się nie starzeją i z roku na rok zyskują nowych, coraz młodszych fanów.

LEGO® Władca Pierścieni – zestawy

W zestawach klocków LEGO® z serii The Lord of The Rings znajdziesz przede wszystkim... niezliczone możliwości na przeżycie fantastycznych przygód. Z klocków możesz zbudować zarówno duże, skomplikowane budowle, jak i mniejsze obiekty. A co dokładnie czeka na Ciebie w zestawach? Oto kilka przykładów:

LEGO® The Lord of the Rings Przybycie Gandalfa – pamiętasz, jakie zdarzenie rozpoczyna całą trylogię i jest początkiem wielkiej przygody? Przybycie Gandalfa Szarego na 111. urodziny jego dobrego przyjaciela, Bilba Bagginsa. To właśnie wtedy, w baśniowej krainie Shire, Gandalf spotyka młodego i niczego nieświadomego jeszcze Froda, którego życie już niebawem zmieni się o 180 stopni.

Zbuduj wóz Gandalfa, zaprzęgnij konia, załaduj wóz i wyrusz na przyjęcie, jakiego Shire do tej pory nie widziało! W zestawie znajdziesz:

 • Minifigurki Gandalfa Szarego i Bilba Bagginsa;
 • Klocki do zbudowania wozu Gandalfa, wypełnionego fajerwerkami;
 • Konia LEGO® – o zmienionym, unowocześnionym wyglądzie i konstrukcji;
 • Akcesoria, takie jak książka, laska Gandalfa, beczka, list, marchewka.

Zestaw LEGO® Przybycie Gandalfa jest doskonały zarówno na początek przygody z serią The Lord of The Rings, jak i jako dodatek czy uzupełnienie do innych zestawów.

LEGO® The Lord of the Rings Zasadzka na statku pirackim – do brzegów Minas Tirith przybija statek wypełniony po brzegi sojusznikami Saurona i orkami z Mordoru. To ogromne niebezpieczeństwo dla mieszkańców Śródziemia i tylko pełna mobilizacja, odwaga i wytrwałość mogą pokonać wroga. Przyłącz się do armii Śródziemia, stań ramię w ramię z Aragornem, Legolasem i innymi śmiałkami – wspólnie pokonajcie siły Saurona.

W tym zestawie LEGO® znajdziesz:

 • Aż 9 minifigurek: Aragorna, Legolasa, Gimlego, 2 orki z Mordoru, Króla Umarłych, 2 żołnierzy Umarłych i korsarza z Umbaru;
 • Klocki do zbudowania korsarskiego statku z 3 żaglami, zdejmowaną tylną częścią z lochami i więzieniem, działającymi kuszami i ogromem zdobień;
 • Działająca katapulta na kołach;
 • Mnóstwo broni i innych elementów, takich jak tarcze, kajdany, pochodnie, klucze, miecze, dzidy, kusze, topory, a do tego mapa, puchar, monety, łańcuch czy nawet chleb i szczur ze statku.

Wykorzystaj cały arsenał, by stoczyć niebezpieczną bitwę o Śródziemie.

LEGO® The Lord of the Rings Armia Uruk-Hai – czy przypominasz sobie jedną z największych i najniebezpieczniejszych bitew w historii Śródziemia? Tak, to bitwa o Helmowy Jar! Miała ona miejsce w nocy z 3 na 4 marca 3019 roku Trzeciej Ery. Naprzeciw siebie stanęły wtedy wojska najeźdźcy – Isengardu oraz waleczne siły Rohanu. Zestaw LEGO® Armia Uruk-Hai powstała właśnie na podstawie tej słynnej bitwy.

Teraz i Ty możesz stać się członkiem armii Śródziemia i razem z Éomerem, dowódcą Rohanu, stawić czoło nieprzyjacielowi.

W zestawie znajdziesz:

 • Minifigurki Éomera, żołnierza Rohanu oraz 4 orków Uruk-hai;
 • Klocki LEGO® do zbudowania muru obronnego, katapulty i wyrzutni haków;
 • Konia LEGO® nowego typu;
 • Mnóstwo akcesoriów i broni LEGO® np. hełmy, tarcze, miecze, łuki czy włócznię.

Weź udział w tej heroicznej walce i pomóż przyjaciołom odeprzeć atak wroga.

Wejdź do gry – Władca Pierścieni w formie gry komputerowej

Szukasz jeszcze więcej wrażeń? Teraz możesz przenieść swoją przygodę z Drużyną Pierścienia do innego wymiaru. Czeka na Ciebie LEGO® Władca Pierścieni – gra PC, Xbox i PS4!

LEGO® Władca Pierścieni to gra dla miłośników trylogii w każdym wieku. Jaka jest jej fabuła? Zaczyna się podobnie do filmu i książek – Gandalf w rozmowie z Bilbem zdradza mu, że pierścień, który należy w tej chwili do Bilba, jest Pierścieniem Jedynym. Co to oznacza? Jest najważniejszy ze wszystkich pierścieni i ma ogromną moc. Teraz pojawiło się jednak wyjątkowe niebezpieczeństwo w postaci odrodzonych w Mordorze sił zła, a także Saurona, który przy pomocy Pierścienia chce przejąć władzę nad światem. Działać trzeba szybko – Sauron wysłał już Upiory Pierścienia, których celem jest zdobycie cennego krążka. Bilbo oddaje pierścień Frodowi, który wraz ze swoim przyjacielem, Samem, wyrusza w najniebezpieczniejszą misję.

Grając w LEGO® Władca Pierścieni, możesz między misjami swobodnie odkrywać Śródziemie, a także spotkać i kupić nowe postaci. Będziesz wykonywać przeróżne zadania, zdobywać mithrilowe klocki i inne, przydatne przedmioty. Jedno jest pewne – doskonała zabawa i wielkie emocje gwarantowane!

Jak widzisz LEGO® Władca Pierścieni to nie tylko zestawy klocków. To także, a może przede wszystkim, możliwość spotkania z walecznymi bohaterami i szansa na wspólne przeżycie porywających, czasem mrożących krew w żyłach przygód.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl