Lego Hidden Side

LEGO® HIDDEN SIDE™ | ZŁAP DUCHY, ZANIM ONE ZŁAPIĄ CIEBIE.

Zapomnij o tym, co znasz. To będzie zupełnie nowa zabawa LEGO®! Twój telefon otworzy Ci drzwi do ukrytego wirtualnego świata, w którym zestawy LEGO Hidden Side ożyją w upiornej przygodzie. Rozwikłaj niepokojące tajemnice miasteczka Newbury, zanim będzie za późno!

Zabawa w rozszerzonej rzeczywistości

To zupełnie nowy wymiar zabawy. Tradycyjne zestawy klocków zawsze będą cieszyły kolejne pokolenia dzieciaków, ale marka LEGO idzie z duchem czasu, by trafiać również w gusta miłośników rozrywki elektronicznej. Oferuje fanom już nie tylko gry wideo, ale teraz także klocki, którymi można bawić się w rozszerzonej rzeczywistości, czyli AR (Augmented Reality). Na czym to dokładnie polega?

Wykorzystaj zestaw LEGO Hidden Side, aby zbudować wyjątkową konstrukcję, a następnie ożywić ją za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej! W ten sposób możesz bawić się nie tylko klockami, ale również wirtualną zawartością, która reaguje na to, co dzieje się w rzeczywistości. Ta seria LEGO tworzy most pomiędzy dwoma światami - widzialnym i ukrytym. Przenieś się więc do innego wymiaru i... zapoluj na duchy.

Klocki LEGO Hidden Side - łap duchy z przyjaciółmi!

Aplikacja LEGO Hidden Side umożliwia Ci przejście do ukrytego wymiaru opanowanego przez duchy. Możesz sam na nie zapolować bądź podzielić się rolami z przyjaciółmi. Jedno z Was zostanie łowcą upiorów, a pozostali wcielą się w przerażające duchy. Kto będzie górą? Taki rodzaj współzawodnictwa zapewni Wam godziny wspaniałej rozrywki!

Zestawy LEGO z tej kolekcji cechują się wyjątkowo groteskowym klimatem. Nie zabrakło tu potworów, gości z zaświatów czy szalonych naukowców. Klocki utrzymane są w mrocznym, a jednocześnie zabawnym (nomen omen) duchu, więc jeśli jesteś fanem horrorów, strasznych historii i dreszczyku emocji, to zdecydowanie zabawki dla Ciebie!

Odkryj tajemnice miasteczka Newbury

Bohaterem zestawów Hidden Side jest 13-letni Jack Davids, który przeprowadził się do pozornie idyllicznego miasteczka Newbury. Jako "nowy" próbuje się tu zaaklimatyzować, lecz łatwo nie będzie! Wkrótce bowiem mieścinie zaczyna zagrażać ukryty wymiar zamieszkany przez duchy. Jack musi stawić im czoła, korzystając z nowej, interaktywnej aplikacji, umożliwiającej podróże miedzy dwoma wymiarami. Bohater, jego przyjaciółka Parker oraz genialna naukowiec J. B. będą potrzebowali wsparcia w swoich przygodach. Mogą na Ciebie liczyć?

Ukryty wymiar w świecie LEGO

Zobacz, jakie komplety klocków czekają na Ciebie w asortymencie naszego sklepu internetowego! Każdy zestaw LEGO Hidden Side to nowa zawartość w aplikacji i nowe tajemnice do odkrycia. Niezależnie od tego, czy masz ochotę samodzielnie zapuścić się w ukryty wymiar, czy zabrać tam ze sobą swoich przyjaciół, interaktywne zestawy LEGO zagwarantują Ci niezapomniane wrażenia. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości, jakie otwiera przed Tobą połączenie świata rzeczywistego i wirtualnego. Zbierz całą kolekcję i poczuj się jak Pogromca Duchów!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl