Zestawy klocków dla najmłodszych - LEGO Juniors

Szukasz bezpiecznej i kreatywnej zabawki dla malucha? Świetnie! Takie są właśnie klocki z serii LEGO Juniors. Możesz im w pełni zaufać! Zostały dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci już od trzeciego roku życia. Ciekawe i inspirujące zestawy, pobudzające wyobraźnię każdego szkraba sprawiają, że dziecko może się nimi bawić w nieskończoność. Wśród dostępnych kompletów znajdą się zarówno propozycje dla młodych gentlemanów, jak i dorastających panienek. Dla każdego coś miłego! Sprawdź i przekonaj się sam!

Klocki LEGO Juniors - tak zaczyna się przygoda

Ze względu na obecność małych elementów oraz poziom trudności tradycyjne zestawy LEGO nie powinny służyć do zabawy najmłodszym dzieciom. Dla nich powstały komplety Duplo. Ale co w przypadku, gdy Twoje pociechy są już na nie za duże, lecz wciąż nie poradziłyby sobie z bardziej skomplikowanymi zestawami? Z pomocą przychodzą właśnie LEGO Juniors.

To klocki LEGO dla dzieci w wieku 4 - 7 lat. Cechują się dość prostymi projektami i większymi, łatwymi do łączenia elementami. Znalazły się wśród nich zestawy zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wiele z nich nawiązuje do znanych z popkultury bohaterów, takich jak Auta z animacji Pixara czy postaci z bajek Disneya.

Szeroki wybór klocków LEGO dla 4-latka

Jeśli szukasz klocków LEGO dla 4-latki bądź 4-latka, wybierz zabawki z serii Juniors. Zagwarantuję one Twoim pociechom godziny niesamowitej rozrywki, a przy okazji rozwiną ich wyobraźnię i kreatywność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl