LEGO® Super Heroes - znasz ich z komiksów Marvela

Legendarni superbohaterowie, tacy jak: Spider-Man, Ant-Man, Czarna Pantera, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Falcon, Hulk, Iron Man i inni, a także superłotrzy: Skorpion, Sęp, Loki, Sandman, Thanos, Ultron, to tylko niektóre postaci, które możesz spotkać w zestawach LEGO® Super Heroes! Jeśli jesteś fanem klasycznych komiksów Marvela lub stajesz się nim za sprawą nowych filmów, które ostatnimi czasy dosłownie zalewają kina, koniecznie zapoznaj się z tymi zestawami klocków LEGO® Marvel. To gratka dla każdego znawcy popkultury, jak i słynnych klocków. Razem z postaciami stawiaj czoło czającemu się złu i zbaw świat!

LEGO® Super Heroes – coś dla fanów komiksów

Jedne z najpopularniejszych zestawów LEGO® dla chłopców i dziewczynek to te, które bazują na komiksach i filmowych adaptacjach komiksów. Bogate widowiska z Hollywood o przygodach Batmana, Spider-Mana czy Avengers biją kolejne rekordy popularności, nic więc dziwnego, że ta mania na superbohaterów znajduje odzwierciedlenie również w przemyśle zabawkarskim. LEGO®  proponuje dwie podstawowe linie o tej tematyce – Lego Marvel Super Heroes (czyli zestawy, które są oparte na komiksach Marvela – opowieściach o Spider-Manie, Avengers czy Strażnikach Galaktyki) oraz Lego DC Comics Super Heroes (z kolei ta linia bazuje na komiksach DC – przygodach Batmana, Supermana czy Ligi Sprawiedliwości).

Co znajdziemy w zestawach LEGO® Super Heroes?

Klocki LEGO® Super Heroes to między innymi minifigurki LEGO® przedstawiające postaci superbohaterów – w zależności od zestawu różnią się one między innymi wariantami kostiumów (Spider-Man w wersji filmowej wygląda nieco inaczej niż Peter Parker w stroju z komiksów, nie mówiąc o tym, że dostępne są specjalne minifigurki – np. Scarlet Spider). Zestawy LEGO® Super Heroes odzwierciedlają znane sceny z filmów (na przykład atak na Nowy Jork, znany z finału „Avengers” lub bitwę na lotnisku z „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”), jak i swobodnie pochodzić do materiału źródłowego. Ten drugi trend widoczny jest zwłaszcza w zestawach z Batmanem, gdzie twórcy częściej tworzą oryginalne zestawy, niż starają się odtwarzać znane sceny z filmów. Niezależnie jednak od tego, jakie klocki LEGO® Super Heroes wybierzesz (czy te z bohaterami Marvela czy DC), dobra zabawa jest gwarantowana!

  • promocja
LEGO 76156 SUPER HEROES MARVEL DOMO POWSTAJE LEGO 76156 SUPER HEROES MARVEL DOMO POWSTAJE

LEGO 76156 SUPER HEROES MARVEL DOMO POWSTAJE

Producent: LEGO
Cena: 350,00 zł 419,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
LEGO 76240 SUPER HEROES BATMOBILE TUMBLER™ LEGO 76240 SUPER HEROES BATMOBILE TUMBLER™

LEGO 76240 SUPER HEROES BATMOBILE TUMBLER™

Producent: LEGO
Cena: 1 015,00 zł 1 215,00 zł
szt.
podgląd
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl